+90 850 255 1 875

Sunduğumuz Servisler

Alan Adı (Domain) Kaydı

Alan Adı (Domain) Kaydı ile tüm alan adı (domain) uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her domain ister istediğiniz hosting servisinde ister ücretsiz park sayfamızda hemen yayına girecektir.com.tr ve org.tr gibi alan adları da artık anlık olarak alınabilmektedir.

Backorder

Henüz kullanıma uygun olmayan fakat yakın gelecekte yeniden tahsise açılacak olan alan adlarının tahsise açıldığı anda kaydedilmesine imkan veren hizmetimizdir. Detaylar için hemen tıklayınız.

Hosting (Barındırma) Hizmeti

Kendinize ya da şirketinize özel tahsis ettirdiğiniz alan adınızla bir websitesi açmak için hosting hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. AAK olarak kişiye ve ihtiyaca özel hosting hizmetlerimizi sizlerle birlikte planlıyoruz

E-Posta Hizmeti

Alan adınızı AAK üzerinden kaydettikten sonra ihtiyaçlarınız çerçevesinde sizlere özel tasarladığımız e-posta hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. E-posta Çözümlerimiz kendi suncuularımızda barındırılan yerli çözümler olabildiği gibi Gmail, Outlook ve Yandex gibi büyük e-posta sağlayıcılar bünyesinde de olabilmektedir

Ücretsiz Gelişmiş DNS Yönetimi

AAK size ücretsiz DNS server servisi sağlamaktadır. Alan adınızı AAK DNS servisini kullanarak kişisel bilgisayarınızı kullanma gibi tüm işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yapım Aşamasında (Park) Sayfası

AAK'dan alan adı (domain) alan her müşterimiz, sunduğumuz ücretsiz park sayfasını kendine göre tasarlayarak dilediği sürece kullanabilir.

Hesaplar Arası Alan Adı Taşıma (İç Transfer)

AAK'dan alınan bir alan adı ya da hosting hizmetinizi başka bir AAk kullanıcısının hesabına anında ve ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adı bilgisi gizleme (whois protect)

Online Alan Adı (Domain) Kaydı ile tüm alan adı uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her alan adı bir host tanımı yapmak şartıyla hemen yayına girecektir. com.tr, net.tr ve org.tr gibi alan adları da anlık olarak aktif olmaktadır.

Online Destek Hizmetleri

AAK tüm ürünleri için 7/24 destek sunmaktadır. Telefon veya mail sistemimiz üzerinden bizimle her an irtibat kurabilirsiniz.