+90 850 255 1 875

ALAN ADI KAYIT Olarak Ne Sunuyoruz?

DEĞER ÖNERMEMİZ

Alan Adı Kayıt (AAK) olarak kaliteli hizmeti ulaşılabilir fiyata sunan bir alan adı kayıt sitesiyiz (registrar). Kalitemizi korumak için sürekli kendimizi güncelliyor ve alan adı, DNS ve marka alanlarındaki son gelişmeleri takip ediyoruz. Müşterilerimizin en kaliteli alan adı kayıt altyapısını kullanması bizim için çok önemli.


Kurumsal hedefimiz, alan adı kayıt, domain kayıt, domain tescil ya da isim tescil gibi farklı isimlerle bilinen hizmetleri sizler için kolay, hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktır. Siteniz ya da e-posta adresiniz için en uygun alan adı sorgulaması yaparken sizleri reklama boğmayacak ve karmaşık fiyatlarla sizi zor durumda bırakmayacağız.

Şeffaflık bizim için vazgeçilmez bir prensip olduğu için kullanıcılarımıza sabit fiyatlandırma ile hizmet veriyoruz. Dolayısıyla, alan adı kayıt (tahsis) süresine bağlı olarak değişen fiyatlarla karşılaşmayacaksınız. Her sene sabit ve uygun fiyatlı alan adı kayıt (domain tescil) hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizleri, internet sitesi adı alma sırasında karmaşık ve göz yorucu reklam bombardımanına maruz bırakmayacağız. Kullanıcı ekranımız, kullanışlı, sade ve tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Şirketimiz, kullanıcı memnuniyetini önceleyen bir tutumla sizlerin takdirini kazanmak için elinden geleni daima yapacağını garanti eder. Memnuniyetinizi sağlayarak uzun vadeli iş ortağınız olmayı ve sizinle birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Sizin için çalışıyoruz.